Selam Alekum Vllazen e Motra Muslimon Allahu Ju Shperbleft Per Vizten Tuaj


 
PortalliPortalli  ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Ligjerata

Njoftim: Tė gjitha janė nė gjuhėn shqipe
 Faton Bytyqi "Morali 1 "

 
Faton Bytyqi "Morali 2"

 
Faton Bytyqi "Ummeti Mesatar"
 

 
Faton Bytyqi "Sinqeriteti"

 
 
 

Mulla Jakup Hasipi - Tribuna nė Shkup.

Mulla Jakup Hasipi ne Prizren 2004

JAKUP HASIPI

Suretu Tevbe,ajete ne lidhje me kursimet-Jakup Hasipi

Jakup Hasipi tribuna ne Fakultetin e Shtulit-Jakup Hasipi

Dashuria pėr hirė tė All-llahut Jakup Hasipi

Sinqeriteti Jakup Hasipi

 

Dhulkarejn Ramadani Femiju Musliman

Pendimi 1 Rexhep Qerkezi

Pesha e dynjase te Allahu Jakup Hasipi

 

 Jakup Hasipi ne Gjakovė

 

Tribun e hapur nė Prizeren

 

Shaqi Fetahu

Mulla Jakupi nė Ferizaj

  

Besimi dhe uniteti bazė e cdo suksesi "Abdul kader Arnauti"